Main menu

день кар1 2e4f723 жовтня Бахмутський міський центр зайнятості запрошує  старшокласників  міста Бахмут та Бахмутського району і їх батьків  взяти участь в Дні  кар’єри.

 День кар'єри – це  захід для учнівської молоді загальноосвітніх шкіл, який спрямований на широке інформування випускників про навчальні заклади регіону та  мотивації на свідомий вибір майбутньої професії чи спеціальності з урахуванням потреб регіонального ринку праці, побудови стратегії майбутньої  кар’єри , орієнтації на бізнес мислення.

 10  вищих та професійно-технічних навчальних закладів Бахмута та Сіверська  презентують школярам свої заклади, проведуть майстер класи з актуальних на ринку праці професій та проконсультують школярів з питань вступу на навчання та його умовами. Також учнів загальноосвітніх шкіл чекають зустрічі та професійні квести з роботодавцями та презентація сучасних послуг державної служби зайнятості для учнівської молоді.

Учасники дня кар’єри матимуть можливість :

- взяти участь в майстер- класах по професіям від навчальних закладів  та профорієнтаційних квестах за участю роботодавців– учасників Дня кар’єри;

-відвідати локації заходу та дізнатися про сучасні тенденції економічного розвитку підприємств регіону;

- взяти онлайн-участь у Регіональному Форумі Кар’єри «Схід і Захід разом»  під час трансляції телемосту з Маріуполя.

Якщо ти молодий та активний,  робиш перші кроки в визначенні власного професійного майбутнього та прагнеш  крокувати в ногу з часом , чекаємо на тебе 23 жовтня  о 12.00 в приміщенні Бахмутського міського центру зайнятості за адресою : м.Бахмут, вул. Захисників України,13.

Довідки за телефоном 062748 23 81

 Відділ профорієнтації

Бахмутський міський центр зайнятості

вул. Захисників України,13,

м. Бахмут, Україна,84500

тел.: +38(06274)-8-23-81