Main menu

DSC05010 c3d49Профконсультанти Бахмутського міського центру зайнятості часті гості у  старшокласників міста. Під час класних годин вони допомагають учням осягнути науку вдалого професійного вибору у майбутньому. Як скласти  чітке уявлення про власні інтереси, здібності, нахили, орієнтуватися в перспективах сучасного ринку праці та зробити свідомий вибір професії - на ці та інші питання  шукали відповідь учні 11-х класів школи №18. 

Фахівчиня центру зайнятості презентувала підліткам веб - базовану платформу з професійної орієнтації  “Моя професія: консультаційна мережа”,  яка надає можливість пройти поглиблене профдіагностичне тестування та дізнатися про  свої професійні схильності. Профконсультант Оксана Мавріна за допомогою барометру професій та інтерактивних вправ знайомила дітей з актуальними професіями сучасного ринку праці України, розповідала про стратегію  професійного вибору.

DSC05003 7239a

Учні завантажили на свої мобільні телефони та одразу ж спробували додаток   «Центр професійної орієнтації» , який стане надійним помічником при виборі професії. Веселою та корисною  цікавинкою для підлітків була новація Донецької обласної служби зайнятості - інноваційний програмний продукт «Атлас професій майбутнього з доповненою реальністю» , який дозволив переглянути професії майбутнього в 3D зображенні зі звуковим супроводженням. Наприкінці зустрічі старшокласників запросили в Бахмутський міський центр зайнятості до  «Школи молодого підприємця»,  де навчать розвитку підприємницької ініціативи. 

Відділ профорієнтації

Бахмутський міський центр зайнятості

вул. Захисників України,13,

м. Бахмут, Україна,84500

тел.: +38(06274)-8-23-81