Main menu

DSC04160 d26b718 вересня в Бахмутському міському центрі зайнятості в рамках діяльності Центру розвитку підприємництва відбувся тренінг з основ бізнес-планування . В заході взяли участь як  безробітні, що перебувають на обліку в центрі зайнятості так і приватні підприємці місті Бахмут.

Тренінг  проводився фахівцями Бахмутського міського центру зайнятості в рамках проекту USAID  «Економічна підтримка Східної України». Даний проект спрямований на поліпшення економічної ситуації постраждалих від конфлікту територій на Сході України.  Фахівці центру зайнятості, які пройшли навчання за тематикою «Підприємницькі ініціативи та бізнес планування» проводили захід в новій формі з використанням інтерактивних вправ,які спрямовані на розвиток підприємницьких навичок та якостей слухачів. Так, наприклад, використання учасниками японської концепції техніки «ікіgai» надало можливість проаналізувати власні ресурси та можливості для   реалізації затребуваних бізнес –ідей.

DSC04138 b5c79

DSC04160 d26b7Одним зі спікерів на тренінгу виступили представники громадської організації «Агенція зі сталого розвитку та інновацій», які розповіли про участь в проектах , спрямованих  на розвиток місцевих громад та на допомогу в розвитку підприємництва.Увагу слухачів також звернули на особливості оформлення заявок для участі в грантових програмах.

          Фахівці служби зайнятості знайомили учасників з додатковими джерелами отримання корисної для підприємців інформації, серед яких додаток на андроїд «Центр розвитку підприємництва», онлайн-ресурс «Прометеус», відео-уроки з бізнес-планування Донецького центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості , інші корисні інтернет ресурси.

          Центр розвитку підприємництва  Бахмутського міського центру зайнятості запрошує всіх, кому цікаві питання розвитку підприємницьких ініціатив до співпраці та участі в тренінгах за даною тематикою .

 Відділ профорієнтації

Бахмутський міський центр зайнятості

вул. Захисників України,13,

м. Бахмут, Україна,84500

тел.: +38(06274)-8-23-81