Main menu

0 9be40В Артемвському управлінні ПАТ "Донецькоблгаз" іде підготовчий процес щодо придбання газу населенням за фіксованою літньою ціною.  Ціна за якою можна буде придбати газ – 5995,53 гривні за одну тисячу кубичніх метрів, але ще доведеться сплатити ціну за транспортування та розподіл газу.

Це новий продукт від АТ НАК «Нафтогаз України».

«До 25 тисяч кубічних метрів газу можна буде придбати за ціною 5995,53 гривні за одну тисячу кубичніх метрів, але споживачам требо бути сплатити ціну за транспортування та розподіл газу. Вона скалдає 815,75 гривень за одну тисячу кубичніх метрів. Тобто, загальна вартість складе 6811,28 гривень за одну тисячу кубичніх метрів газу», - розказала Лариса Миколюк, начальник служби обліку Артемівського УГГ ПАТ "Донецькоблгаз".

Вартість газу станом на серпень місяць поточного року складала 6,54 за один куб газу. Ціна газу на вересень поки ще не відома. Якою ціна газа буде взимку також невідома. Але ціни будуть зростати, про це кажуть у самому Нафтогазі.

"Якою буде зимова ціна, прогнозувати складно. Є ризик, що газ подорожчає, бо на нього збільшується попит. На це вказують і поточні біржові прогнози", - заявив голова правління "Нафтогазу" Андрій Коболєв.