Main menu

velyka 26 66a13Такий конкурс Бахмутської міською радою впроваджується вперше, раніше конкурс відеороликів «Візитка Бахмута» робила громадськість. Учасники, протягом вересня, зроблять відеоролики про рідне місто в трьох номінаціях, а переможці будуть  відзначені цінними подарунками.

Конкурс проводиться Бахмутською міською радою за підтримки Проекту міжнародної технічної допомоги Агентства США з міжнародного розвитку «Економічна підтримка Східної України» в рамках розробки Стратегії розвитку Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади на період до 2027 року.

 Конкурс проводиться протягом вересня 2019 року у трьох номінаціях:

- «Майбутній потенціал Бахмутскьої міської ОТГ»;

-  «Багатства Бахмутських земель»;

-  «Бахмутська міська ОТГ – громада можливостей».

Участь у Конкурсі мають право брати  громадяни України (окремі автори і групи авторів) у віці від 14 до 35 років, які проживають на території Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади.

Конкурсна робота повинна містити один відеоролик тривалістю не більше 5:00 хвилин (найвищої якості - Full HD – 1920х1080 px) та описовий текст максимум 1000 символів.

Роботи будуть оцінюватись за крітеріями відповідності номянаціям конкурсу, запропоноване рішення для поркащення добробуту громади, творчості вираження думки автору, технічні здібності. До складу журі увійшли представники місцевого самоврядування, місцеві активісти, депутати, члени молодіжної ради.

«Призи ми обговорювли з нашими донорами – Агенство США з міжнародного розвитку, пропонували смарт-годинник, планшет, квадрокоптер, відеокамеру. Але вибір залишається за донором. Будуть обрані три переможця і всі вони отримують рівнозначні подарунки», - розказала Тетяна Татарінова, начальник відділу енергоменеджменту.

Роботи приймаються до 20 вересня 2019 року.

Більш детальніше про умови конкурсу можна прочитати тут.