Main menu

5b4b97484c85164118526a25d96f9b3fc8e88f41 80546Федір Христенко, який був обраний на позачергових парламентських виборах народним депутатом на 46-му окрузі (Бахмутщина та Лиманщина) був присутній на першому засіданні - 29 серпня, але голосував ні за всі проєкти рішень.

Федір Христенко проголосував "За" кандидатуру Дмитра Розумкова на обрання його Головою Верховної Ради України. За першого заступника Голови - Руслана Стефанчука, Христенко утримався.

Також народний депутат підтримав Постанову про звільнення Кабінету Міністрів України. Ще були декілька протокольних законопроєктів, які підтримав нардеп. І все - за інші законопроєкти Федір Христенко просто не голосував, знаходячись у Верховній Раді.

За інших заступників Голови, за генерального прокурора, Прем'єр-міністра України, міністра оборони, Міністра закордонних справ, Голови Служби безпеки України та інших депутат-мажоритарник Федір Христенко не голосовував.

Як правило, депутати-мажоритарники відкривають на окрузі, якому обралися, громадські приймальні. Наші журналісти дзвонили на офіційні номери партії "Опозиційна платформа "За життя", від якої Христенко обирався, але не один з номерів не відповідав. Тому дізнатись про навявність громадської приймальної у місті Бахмуті не вдалося.

Більш детальніше переглянути к голосував народний депутат на першому засіданні Верховної Ради можна тут.

4546569 fb01b