Main menu

556652 af174Навчання почнуться з 26 серпня і триватимуть до 30 серпня. Тренінг безкоштовний для осіб, які зареєстровані в Донецькій та Луганській областях, або є внутрішньо-переміщеними особами, зареєстровані там же.

Мета навчальної програми - зміцнення потенціалу та підвищення підприємницької активності ВПО та місцевого населення Донецької та Луганської областей.

Учасником тренінгу можуть стати:
• особи, які офіційно проживають у Донецькій або Луганській областях: мешканці місцевих громад, а також внутрішньо переміщені осіб (ВПО), які зареєстровані тут;
• навчання буде корисне особам, які розглядають можливість створення, відновлення чи розвитку підприємницької діяльності та планують подаватися на конкурс бізнес-грантів (інформація про умови та особливості чергової програми малих грантів буде оприлюднена на офіційному веб-сайті ПРООН).

Участь у навчанні – безкоштовна. Програма ООН із відновлення та розбудови миру повністю відшкодовує - на період навчання - усі типи видатків, які пов’язані з: 
• забезпеченням житла (за потребою) для осіб, які проживають за межами населеного пункту, в якому проводяться тренінги;
• харчування на час проведення навчання;
• учасникам з інших міст, які бажають взяти участь у тренінговому навчанні, витрати на проїзд будуть відшкодовуватися лише в рамках області, в якій проводиться навчальна програма, за наявності проїзних документів (фіскальних квитків з датою виїзду);
• учасники забезпечуватимуться роздатковими навчальними матеріалами.

Щоб стати учасником тренінгу, необхідно зареєструватися за кнопкою «Реєстрація» на ФБ сторінці програми та пройти конкурсний відбір, який здійснюється на основі даних реєстраційної анкети та співбесіди. Реєстрація за посиланням http://bit.ly/2O817Ac
Учасників, які будуть відібрані для участі в тренінгу, поінформують про місце і час початку тренінгів, а також про інші організаційно-технічні питання щонайменше за 3 дні до їхнього початку.

Детальніше про саму програму та умови участі у ній можна дізнатися, зателефонувавши за номерами - (099) 553-65-70, (096) 550-94-76.