Main menu

chacid 9a8beНа минулому тижні депутати Часівоярської міської ради знов прийняли рішення про добровільне обєднання територіальних громад. Цього разу запросили приєднатись села Калинінка, Предтечено та Миколаївка. Є надія, що восени вже буде інсувати Часівоярська обєднана територіальна громада.

«Ми знов провели громадські слухання, надіслали своє рішення до сільських рад. Тепер чекаємо, коли вони проведуть громадські слухання, приймуть якесь рішення і нададуть нам відповідь. Тобто процес може відбутись протягом двох-трьох місяців», - говорить Руслан Макарович, депутат Часівоярської міської ради.

Руслан також вважає, в разі прийняття рішення про проведення позачергових місцевих виборів в країні, вони, скоріш за все, не відбудуться, поки не закінчеться реформа децентралізації.

«А ось реформа закінчеться після натискання кнопки – тобто в певний час громади обєднаються. Але по якому плану? Існуючий перспективний план має багато політичних рішень, без економічних обгрунтувань. Спочатку Часівоярська ОТГ мала обєднати пять сільсьских рад, потім Іванівську сільраду віддали до Бахмутської ОТГ, залишилось чотири. А зараз ми і зовсім маємо лише Калінінську сільраду. Але ж мешканці Миколаївки територіально знходяться ближче саме до нас, майже все населення працює в Часів Ярі, обслуговуються в нашій лікарні. Політичні пункти плану не дають ставати громадам самодостатньоми у повному обсязі. Трбе вносити зміни до перспективного плану з урахуванням можливостей та потрібностей громад», - каже Макарович.

chap 9fafc

В Часовому Ярі працює ЦНАП з сучасними мебелями та компьютерною техникою.

shool c3350

В місті є дві школи, одна з них у найближчому часі отримає статус опорної.

uzi 1638d

У міській лікарні проводять херургічні операції та приймають сімейні та лікарі другої ланки. Є апарат УЗІ.

IMG 3557 7f438

В місті працює музична школа, центр детського мистецтва, вихованці яких беруть участь у національних та міжнародних конкурсах.