Main menu

 MG 9950 копия f6134На два тижні виконуючим обов'язки директора ЧАО "Вістек" призначено Олександра Новікова. Колишній начальник механічного цеху заводу "Вістек" Олександр Новіков розказав сайту як планує виправляти ситуацію на підприємстві.

"Будемо займатися опрацюванням ринків збуту і підключенням нових клієнтів. Взяли замовлення на 200 т електродів. Ми знайшли кілька нових фірм, які дали попередню оплату, з цієї передоплати ми закупимо сировину і почнемо працювати. Хочемо вийти по електродах і по ланцюгах на 800 тонн у місяць. Будемо опрацьовувати близьке і далеке зарубіжжя, знову налагоджувати контакти з тими, хто втратив в нас віру. Плануємо відновлювати переговори з банком, який нас кредитував.

Частина команди залишилася стара, будемо також залучати нових спеціалістів. У нас є борги по зарплаті. Частково допомагають акціонери з погашенням, нам перерахували 1,5 мільйона гривень. Ми виплатили частину квітневої запрлати. Обіцяють в майбутньому допомагати. Мої пропозиції на найближчий час по реанімації підприємства засновники прийняли, тому я був призначений виконуючим обов'язки. Після того, як колишній директор звільниться, планується підписання контракту", - повідомив виконуючий обов'язки Олександр Новіков.

На цьому тижні новий керівник заводу вирушив у перше відрядження для встановлення контактів з клієнтами.