Main menu

67440927 333357137569832 7469614835517358080 n 81a59Вчора на одній з дільниць №140624, яка розташована у школі №12, проходили збори членів дільничної комісії. Всім членам ДВК було запропоновано підписати пусті бланки протоколів результатів голосування. Один з членів відмовився це робити та повідомив у поліцію.

"Голова комісії сказала нам, що так ми спростимо собі роботу, тобто завтра просто порахуємо і запишемо результати в підготовлені заповнені та вже підписаними нами бланки. Я сказала, що не буду підписувати пусті документи. Раніше я працювала в банківській сфері і знаю, що так неможна робити. Толі голова мені сказала, що це моє рішення і відійшла від мене", - розповіла Ірина Оніщук  член ДВК, від політичної партії "Народний фронт".

Жінка згадувала, що підписали протокол всі, крім секретаря комісії, який працює від політичної партії "Слуга народу". Чому чоловік, який за освітою юрист, не сказав в голос, що це грубе правопорушення не відомо. Доречи, він покинув дільницю, ще до прибуття поліції, журналістів, довірених осіб кандидатів.

Віктор Буслов, помічник народного депутата України Костянтина Матейченко та редактор газети "Публіцист" на своїй сторінці ФБ зробив допис та виклав фото підписаних протоколів.

"В розмові з головою та членами ДВК, вони визнали, що підписали протоколи, постійно кажучи, що це був людський фактор - випадково підписали декілька примірників протоколів.  Але потім виявилося, що майже всі протоколи - і по партійним спискам, і по кандидатам-мажоритарникам були підписані", - розповів Віктор Буслов.

Коли на дільницю прибула поліція, то протоколи, які винесла голова ДВК, були вже акуратно замальовані краскою на місцях прізвищ та підписів.

Віктор Буслов написав заяву до поліції.

Сьогодні на національних он-лайн ресурсах з'явилася інформації, що протоколи залиті свіжою фарбою майже по всій площині протоколів.

Голова ДВК №140624 - Кругляк Наталя, від опозиційної платформи "За життя", заступник голови - Валентина Вітко радикальна партія Олега Ляшко, секретар - Олександр Неизвестний, від партії "Слуга народу".

Посадові особи відмовились від коментарів.