Main menu

фото4 eb0f3Вихованці Донецького вищого училища олімпійського резерву ім. С. Бубки взяли участь у  Чемпіонаті України з олімпійських видів програм з велосипедного спорту в Дніпрі,та у Чемпіонаті України в командній гонці на час та гонці-критеріум та Всеукраїнські змагання у груповій гонці в Хмельницькому. Обидва виступи були успішними для спортсменів з Бахмута.

 

фото 1 dc064

У груповій гонці серед молодших юнаків ДВУОРівець Даніель Бєліч (тренери Олександр Геращенко, ст. тренер збірної області Валерій Красов) посів третє місце.

Серед дівчат Алла Марущук (тренери Вадим Кива,  ст. тренер збірної області Валерій Красов) посіла 4 місце, Олена Ребракова (тренери Олександр Геращенко, ст. тренер збірної області Валерій Красов) – 7 місце.

У віковій категорії «Юнаки» Гліб Юрченко (тренери Олександр Геращенко, ст. тренер збірної області Валерій Красов та перший тренер Кирило Красов) був п’ятим.

фото2 dfdf5У гонці на час серед дівчат Алла Марущук стала чемпіонкою України, Олена Ребракова була другою.

Серед юнаків Гліб Юрченко був п’ятим.

11-14 липня в м. Хмельницький відбулися чемпіонат України в командній гонці на час та гонці-критеріум та Всеукраїнські змагання у груповій гонці. Серед юнаків збірна команда Донецької області, у складі якої були вихованці ДВУОРа Гліб Юрченко та Максим Телегін (тренери Олександр Геращенко, ст. тренер збірної області Валерій Красов), виборола перше місце.

фото4 eb0f3
Серед дівчат команда Донецької області за участі Алли Марущук та Олени Ребракової посіла друге місце. У груповій гонці ДВУОРівець Максим Телегін був третім.

фото5 a8467