Main menu

 MG 9950 копия 9bd36Сьогодні колектив ковальсько-пресового цеху в черговий раз вислухав обіцянку директора Ордаша Дадашева про виплату заборгованості заробітної плати. В останню зустріч виплату нібито призначили на 9 липня, обіцянку не виконали. Керівництво озвучило нову дату – 12 липня. Робітники заявили, що якщо не отримають гроші в п’ятницю, в понеділок вийдуть на мітинг під адміністративну будівлю.

Про це редакції повідомив колектив ковальсько-пресового цеху.

Працівники кажуть, що останню зарплату виплатили за березень, за цей період відбулися зустрічі з керівництвом заводу та профспілкою, але обіцянки не були виконані. Людям кажуть, що заборгованість по зарплаті на підприємстві складає 3 мільйони гривень.

При такій критичній ситуації, коли завод майже не працює, на місяць робітники мають від трьох до десяти виходів, відповідно низьку зарплату, меншість наважується відкрито заявити про своє незадоволення. Працівники ковальсько-пресового цеху кажуть, що в деяких цехах керівництво забороняє виходити на мітинг чи страйк.

Людям обіцяли, що позитивні зміни на підприємстві відбудуться, коли брати Клюєви підуть на вибори, навіть називали графік виплати заборгованості пов’язаний з виборчим процесом. Після того, як ЦВК відмовила Андрію Клюєву у реєстрації про це немов забули. Офіційно Клюєви не є акціонерами підприємства.  

Нажаль зв’язатись з керівництвом заводу, щоб отримати коментарі, ми не змогли.  

Як повідомило «Вільне радіо», директор заводу «Вістек» Ордаш Дадашов, якого звинувачують у незаконному постачанні обладнання на територію ДНР, а також фінансуванню тероризму, вийшов із СІЗО, після того, як вніс заставу у розмірі 768 400 гривень, призначену судом при визначені міри запобіжного заходу.