Main menu

1455268624 d090d180d182d0b5d0bcd0bed0b2d181d0bad0b8d0b9 d0bcd183d0b7d0b5d0b9 d184d0b0d181d0b0d0b4 5f91fМісцева компанія «Вінас-строй» визнана переможцем за підсумками торгів на Прозоро . Після підписання договору роботи мають початись у найближчий термін. Загальна сума на виконання робіт майже 11,5 мільйонів гривень, за графіком реконструкція головного приміщення музею запланована на два роки. Що за ці гроші і за цей час планують зробити?

Вчора сайт повідомив, що по краєзнавчому музею визначений підрядник, який виконував проектні роботи. Сьогодні до редакції звернулась начальниця Управління культури Бахмутської міської ради Олена Падалка і уточнила:

"Торги відбулися, але протягом десяти днів буде період уточнень, тому назвати компнаію "Вінас-строй" підрядником ми поки не можемо".

Нам також уточнили, що не компанія "Вінас-строй" виконувала проект, проект виконували оспеціалісти, що будуть реалізовувати авторський контроль. 

Ремонт музею планувався декілька років, навіть, коли була готова проектна документація, не було підтверджених коштів на виконання. Тепер коли гроші з бюджету виділено і відбулись торги, музей почне реконструкцію, яка включає таку послідовність робіт:

- укріплення фундаменту  та ремонт підвальних приміщень – майстерень, сховища,

- ремонт покрівлі,

- заміна перекриття між першим та другим поверхом,

- заміна всіх мереж та заміна вікон,

- ремонт внутрішніх приміщень,

- установка системи кондиціонування,

- реконструкція та реставрація фасаду.

«Ми отримаємо приміщення максимально пристосоване до музейної справи. 15% від суми проекту займає система кондиціонування. Врахований підігрів та охолодження, підтримання вологості. В останню чергу буде виконуватись реставрація фасаду. Перше завдання проекту було збереження автентичності будівлі», - каже директорка музею Олена Смирнова.

Будівлю після реставрації перекрасять в бежево-коричневі кольори.

Паралельно з ремонтом колектив музею буде працювати над концепцією нової експозиції.