Main menu

4 820x360 fc964Двоє вихованців міських спортивних шкіл Аліна Логвіненко та Сергій Смелик допомогли збірній України з легкої атлетиці здобути перше командне місце на ІІ Європейські іграх-2019. Донецьку область на Чемпіонаті Європи з вільної боротьби гідно представили дівчата з ДВУОРУ. В командному заліку чемпіонату Європи серед кадетів команда дівчат посіла друге місце.

«Золото» на дистанції 100 метрів і перші 12 очок до командного заліку наших легкоатлетів приніс Сергій Смелик. Аліна Логвіненко показала найкращій результат в естафеті 4х400.

Наприкінці червня в Італії відбувся чемпіонат Європи з вільної боротьби серед кадетів.

Донецьку область у складі збірної команди України серед дівчат представили три спортсменки тренера-викладача Григорія Шепелєва ДВУОР ІМ.С.БУБКИ. Аїда Керимова у ваговій категорії 43 кг здобула золоту медаль. Євгенія Сєдих та Віолетта Семчова у вагових категоріях 65 кг та 40 кг здобули бронзові нагороди.