Main menu

64883365 2282559238739422 3017858469886689280 n ec7a6Волонтери Бахмутського товариства захисту тварин «Лада» підозрюють, що в міськраді вирішили змінити концепцію і платити за вивіз тварин організаціям, які зазвичай їх знищують. Відповідь на це хвилююче питання ми шукали в міськраді та Комбінаті комунальних підприємств.

Пост в Фейсбуці  про те, що міська рада не бажає виконувати програму по гуманному регулюванню чисельності безпритульних тварин написала член ГО "Бахмутське товариство захисту тварин "Лада" Ольга Литовченко.

1 4ea53

В чому причина затримки прокоментував директор Бахмутського комбінату комунальних підприємств Іван Войтенко:

«Якщо ми будемо працювати з платниками єдиного податку, яким є лікар-ветеринар Воротніков, і тепер є наша ветеринарна клініка, то будемо мати податковий борг, який треба сплачувати з прибутку підприємства. Уявіть собі, ми як розпорядники передамо 200 тисяч гривень бюджетних коштів, а наприкінці року, ми повинні сплатити у податкову 30 тисяч гривень, нам їх з бюджету не компенсують. Тому ми тепер працюємо тільки з платниками НДС. І це стосується не тільки стерилізації. Ми попередили про це Управління розвитку міського господарства та капітального будівництва, вони мають взяти на себе ці витрати». 

В Управлінні кажуть, що їм ця ситуація не до вподоби, бо тепер прийдеться вносити зміни до програми в частині розпорядників і проводити гроші через Управління. Це планують зробити на липневій сесії.