Main menu

sharing 4cde2В цьому році в Бюджеті участі перемогли 17 проектів, але саме на останній не вистачало коштів на реалізацію. Тому вирішили збільшити загальний бюджет цільової програми сприяння розвитку громадянського суспільства. Може такий крок посприяє активності бахмутян, бо участь у конкурсі для громадських організацій низька – наразі лише два учасника, а строк подачі проектів – 17 травня.

 «Загальна сума, яка виділяється на реалізацію бюджету участі – 500 тисяч гривень з місцевого бюджету. На проект «Любодвір» (в одному з дворів планують облаштувати дитячий майданчик), який підтримала громада, не вистачало коштів.  Тому ми вирішили збільшити загальну суму за програмою, саме на стільки, щоб хватило для реалізації останнього проекту», - сказала Світлана Кудрявих, начальник відділу внутрішньої політики.

Також  Світлана Кудрявих нагадала, що закінчується строк подання заявок на конкурс для громадських організацій.

«Зараз офіційно подали дві заявки від двох громадських організацій. Один проект екологічного характеру – громадська організація «Екобахмут» пропонує замінити пластикові мусорні пакети на екологічні сумки та ГО «Дія» з проектом для одного з бібліотечних філіалів. Але, ще приблизно сім організацій, дзвонили та обіцяли принести свої проекти», - розказала Світлана Кудрявих.

Загальна сума, яка виділена з місцевого бюджету для реалізації громадських ініціатив – 120 тисяч гривень на 2019 рік. Сума одного проекту не повинна перевищувати 20 тисяч гривень, співфінансування – 25% у вигляді матеріальних чи нематеріальних ресурсів.

Більш детальніше з умовами конкурсу для громадськості можна ознайомитись тут.