Main menu

2b478ed260ebf403439ae1a38365a226 b2d0aНа травневій сесії депутати Бахмутської міської ради планують проголосувати за Положення про проведення електронних консультацій з громадськістю. Тепер обговорювати нормативні акти місцевого характеру зможе кожен бажаючий, навіть не виходячи з дому, потрібне буде лише зареєструватись на відповідному ресурсі. Відповідь від міської ради чи врахована пропозиція від бахмутян буде також оприлюднюватись.

«Ми приймали участь у відборі, який проводила «Агенція інноваційного, сталого розвитку та ресурсоефективності». Нам запропонували приєднатись до їхнього проекту, тепер вони зроблять нам окремий ресурс, за зразком Бюджету участі, де громада зможе обговорювати нормативні акти, які приймають депутати Бахмуту», - розповіла про е-консультації Світлана Кудрявих, начальник відділу внутрішньої політики.

Також Світлана Кудрявих відзначила, що з наявною проблемою реєстрації для голосування за проекти по Бюджету участі, в даному ресурсі передбачили легку реєстрацію.

«Достатньо буде вказати лише ім’я та прізвище, електрону адресу та за бажанням номер телефону, і все ви в системі – можете обговорювати», - сказала начальник відділу внутрішньої політики.

Е-консультації можуть проводитися щодо важливих нормативних актів, які мають вплив на життєдіяльність громади – проект бюджету міста, Програм соціально-економічного і культурного розвитку, Проекту Стратегічного плану, відчуження об’єктів комунальної власності та ще багато іншого.

Більш детальніше з проектом Положення можна тут та на сесії, яка відбудеться 22.05.2019 року.