Main menu

imgonline com ua Compressed WBMF4pAwtH6KRB5 00aaeУ Часовому Ярі відкрився Центр надання адміністративних послуг. Це перший та поки ще єдиний ЦНАП в Бахмутському районі. ЦНАП вже приймає перших клієнтів, зранку, навіть, бувають черги. Поки перелік послуг невеликий, але поступово будуть збільшувати, та й мешканці радіють, що тепер найнеобхідніші послуги можна отримати в рідному місті.

«На даний момент у ЦНАПі працює три відділи – реєстраційний, воєнний облік та приватизація житла. В найближчий час плануємо розпочати видачу паспортів. Все обладнання вже закуплено, тільки з міграційною службою треба узгодити робочі моменти, бо зараз змінились вимоги до головного системного блоку. Але для наших мешканців – вже зараз стало зручніше, їм не треба їхати до Бахмуту та простоювати годинами в черзі», - розповів Сергій Чаус, секретар Часовоярської міської ради.

Фінансові кошти на відбудову приміщення та придбання необхідної техніки було виділено з ДФРР у сумі 6,8 мільйона гривень, участь місцевого бюджету Часового Яру була у вигляді розробці проектно-кошторисної документації  та придбання меблів.

imgonline com ua Compressed kDayYurVGaHUK 1b34b

imgonline com ua Compressed TpFnX637xMCim 82a20Також Сергій Чаус додав, що вони беруть участь у програмі «ULEAD з Європою» та скоро робітники ЦНАПу поїдуть до Луцьку по обміну досвідом.

Керівник Часовоярського ЦНАПу    говорить, що зараз надаються послуги пенсійного фонду, соціального захисту, безкоштовна правова допомога.

«Два наших мешканця вже отримали послуги адвокату. Також плануємо в майбутньому видавати закордонні паспорти. Так що і бахмутяни зможуть до нас приїжджати! А в приміщенні проводимо ще й різні зустрічі, наприклад, нещодавно зустрічались з батьками та вчителями, де обговорювали проблему булінгу в школах», - розказав Юрій Берман, керівник ЦНАПу.