Main menu

img 39 1170x878.jpg.pagespeed.ce .XtGNZk636b bad61Різноманітні заходи будуть відбуватись у нижньому парку та розпочнуться о 12.00. Кулінарні та танцювальні батли, фотозони, спортивні змагання, майстер-класи, виступ джазового колективу та ще багато цікавого чекає бахмутян та гостей міста. Ввечері впродовж каскадного фонтану відбудеться парад вишиванок, участь у якому можуть взяти всі бажаючі.

«Те що день вишиванки збігся зі святом Дня Європи – символічно для українців, бо Україна – це Європа. Ми пропонуємо всім бажаючим, хто має вишиванку взяти участь у нашій масовій ході. Парад вишиванок ми поділили на декілька частин. Спочатку гості та мешканці міста побачать Україну в уособленні маленької дівчинки, потім Україну – молодість, а в кінці – Україну, як символ краси, родючості, багатства, щедрості та любові. Саме з такими поняттями асоціюється наша країна», - розповіла про свято Олена Падалка, начальник Управління культури Бахмутської міської ради.

День Європи відзначається на обласному рівні, тому до міста завітають різні гості – представники обласної державної адміністрації, дипломатичних установ країн Європейського Союзу та міжнародних організацій, делегації міст, районів, об’єднаних територіальних громад Донецької області, представники бізнесу і громадськості, учнівська і студентська молодь, художніх і творчих колективів.

11 64474

12 306cf