Main menu

59481301 981759198881680 8981328858535952384 n 71354Так звані «закладки» - новий спосіб збуту наркотиків. Вони зображують адресу, за якою можна купити заборонені речовини через Інтернет. Щоб попередити цей спосіб поширення наркотиків, молодіжні організації вирішили об'єднати зусилля і зафарбувати такі закладки в Бахмуті.

«Команди ГО"Наша Гідність" та Солідарна молодь Донеччини разом з Студентською радою міста, ВГО "Сокіл Бахмут", волонтерами товариства Червоного Хреста та молодіжною організацією Християнської церкви за підтримки Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради, провели акцію "Молодь проти наркотиків". Під час акції ми зафарбовували "закладки" -місця реклами торгівлі наркотиками , які заполонили наше місто. В минулому році ми проводили подібний захід, проте з того часу ситуація погіршилась. Ми звертаємося до міського голови Реви Олексія Олександровича , депутатів міської ради , директорів комунальних закладів та всіх жителів міста. Закликаємо всіх до системної боротьби з наркоторгівлею в нашому місті! Нашій незалежній державі потрібна такаж молодь!», - написав повідомлення про акцію на свойї сторіночці в Фейсбуці керівник ГО «Наша Гідність» Аркадій Петросян.

В Бахмутській поліції також повідомили, що на звернення громадськості разом з комунальниками проводять подібні рейди. Тобто у випадку, якщо громадяни повідомляють по розташування таких повідомлень, вони готови відреагувати.