Main menu

PGSOGmWIB7Ri7xaAgT7K.w695 6cfffВ рамках центру хочуть допомагати в першу чергу родинам, що опинились у важких життєвих обставинах. На базі установи планують створити консультації юриста, сімейного та дитячого психолога, медіатора, що допоможе вирішувати сімейні конфлікти. За рахунок залучених волонтерів – студентів з медичного та педагогічного коледжу хочуть проводити цікаві заходи для дітей.

Про це Громадському медіапорталу «Бахмут IN.UA» розказала директор Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Людмила Хворастухіна.

«Ми подали ідею по створенню центру на розгляд дитячому фонду ООН (ЮНІСЕФ). В рамках цього проекту хочемо створити центр на базі наших приміщень – праве крило на першому поверсі, приміщення в якому зараз розміщається наш Центр та Управління молодіжної політики та у справах дітей – вул. Сибірцева, 190. Для цього ми плануємо зробити косметичний ремонт, деякі меблі в нас вже є, деякі потрібно докупити. Але це тільки частина ідеї, нам треба наповнити центр спеціалістами. Юрист, медіатор і сімейний психолог в нас є у штаті, ми хочемо залучити дитячого психолога, та провести навчання для спеціалістів, щоб вони могли читати тренінги та семінари по новим формам сімейного виховання», - розказала Хворостухіна.

Як повідомила директорка, зараз в місті немає тренерів по навчанню кандидатів до прийомних родин і будинків сімейного типу. За цією причиною не відбувається навчання по наставництву та патронажу для родин, що хочуть допомагати сім’ям, що опинились у важких життєвих обставинах.

«Наставництво – це нова форма сімейного виховання. Якщо родина пройде навчання, вони зможуть брати дитину до себе на вихідні», - пояснює Людмила Хворастухіна.

Спеціалісти Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді вже підписали з донорами меморандум про співпрацю і в травні чекають на відповідь, про підтримку своєї заявки.

Зараз на соціальному супроводі в Центрі знаходиться 82 родини і на соціальному обслуговуванні 1229 сімей та осіб.