Main menu

2017 07 14 50 e2a23З квітня на кожну третю і наступну дитину щомісяця родина буде отримувати 1 700 гривень.  Виплати здійснюватимуться до тих пір, поки дитині не виповниться 6 років. Це додаткові виплати, які впроваджують до грошової допомоги, що надається при народженні дитини. 

"Наші спеціалісти зробили вибірку і ми виявили 172 багатодітні родини, які мають дітей до шости років. Ми обзвонюємо родини і повідомляємо про можливість оформити новий вид допомоги", - розказує начальник Управління праці та соціального захисту.

Кожна сім’я, яка має посвідчення багатодітної, має змогу з 1 квітня оформити додаткову допомогу на дитину. Якщо в родині четверо дітей, двом з яких ще немає 6-ти років, держава виплатить на кожну з них по 1 700 грн. 

Для того, щоб оформити допомогу на дитину треба звернутися В Упраління соціального захисту і написати Заяву  на отримання грошей. При собі потрібно мати оригінал та копію посвідчення багатодітної сім’ї та свідоцтва про народження дітей. Виплати здійснюватимуться через Укрпошту чи уповноважений державою банк на соціальні виплати за вибором сім’ї. Якщо сім’я отримує щомісячну допомогу при народженні, вона може надати реквізити банківської картки, на яку зараховуються 860 грн.