Main menu

75 91a0aВже підписаний Меморандум про взаєморозуміння між Бахмутською міською радою та комітетом Міжнародного червоного хреста в Україні, який фінансує проект створення нового відділення. За планом комітету будівництво почнеться у вересні поточного року. На сьогодні вже діють робочі групи, куди увійдуть представники проектної організації.

Про це повідомив заступник головного лікаря Бахмутської лікарні інтенсивного лікування Костянтин Лисенко.

"Під час останньої робочої зустрічі, де комітет представив представників проектної організації, та був підписаний меморандум про старт розробки ПКД, учасники ознайомилися з перспективним проектом будівництва, обговорили технічні моменти реалізації проекту з урахуванням існуючих комунікацій", - повідомляється на сайті Бахмутської міської ради.

Нагадаємо, що відділення планують збудувати в лікарняному містечку - між першим корпусом та пологовим будинком Бахмутської лікарні інтенсивного лікування. Це перша спроба Міжнародної організації збудувати в Україні відділення невідкладної швидкої допомоги європейського зразку. Більш детально, про те, для чого в Бахмуті потрібне таке відділення можна подивитись в нашому попередньому матеріалі.