Main menu

1 7 d0625Отримати кошти на ремонт планують за рахунок фінансової підтримки від Українського фонду соціальних інвестицій. Щоб отримати 500 тисяч євро, треба перемогти в конкурсі проектів. Зараз тільки готується заявка, до якої треба долучити рішення місцевих мешканців про приміщення, яке будуть ремонтувати. Рішення буде прийматись завтра на Форумі громади, який відбудеться в Центральній бібліотеці, початок о 10.00. Запрошуються всі бажаючі.

Про це повідомила спеціаліст Управління економічного розвитку.

Бахмут має великі шанси на перемогу, оскільки має велику кількість ВПО, гарний досвід в реалізації інфраструктурних проектів та вільні приміщення с наявною проектно-кошторисною документацією.

"Побудувати нову будівлю чи зробити капітальний реаонт за ці гроші не можливо, тільки утеплити чи зробити частковий ремонт", - пояснили в Управлінні економічного розвитку.

Завтра на форумі громаді будуть пропонувати затвердити на участь у проекті будівлю за адресою вул. Перемоги, 45. Це гуртожиток на мікрорайоні «Цветмет» напроти колишньої 2-ї міської лікарні. На цю будівлю є проектно-кошторисна документація, що також підвищує шанси перемоги в конкурсі.

Бонусом проекту є те, що міста переможці отримають додатково 500 тис євро на ремонт соціального об’єкту, наприклад школи чи дитячого садочку.