Main menu
talisman pajero 252dd

56 0cc36Для зручного отримання повної та актуальної інформації про аптеки міста та наявні лікарські препарати, координатори руху «Сильні громади» за напрямком «Ефективна медицина» нанесли на карту інформацію про наявні аптеки в Бахмуті, а також помітили, які з них беруть учать у програмі «Доступні ліки» та підключені до сайту Tabletki.ua.
На карті "Аптеки Бахмута" можна знайти інформацію про розташування аптек в місті. Фіолетовим кольором позначені аптеки, які беруть участь в програмі “Доступні ліки”. За пошуком можна знайти аптеку за адресою чи за своєю локацією. Також вказані контактні телефони аптек, є інформація по наявності і вартості ліків на сайті Tabletki.ua.

Представлена карта була сформована на основі даних наданих Державною службою України з лікарських засобів та контролю за наркотиками. Ініціатори створення карти пропонують всім охочім як клієнтам так і адміністрації аптек додавати та оновлювати інформацію, щоб карта залишалась актуальною і максимально корисною.

Для редагування інформацію можна надіслати на електронну скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..