Main menu

IMG 9261 bf7d0В цьому році до голосування допустили 27 проектів, зараз через он-лайн платформу проголосували близько тисячі бахмутян. Найбільшу підтримку отримали проекти зі сфери «Охорона здоров’я». Голосувати можна до 5 лютого.

На презентації проектів Бюджету участі представник проекту «Рятуємо одне життя - рятуємо цілий світ» спеціаліст відділення анестезіології пояснила як Бахмутській лікарні інтенсивного лікування вдається просувати свої ідеї та шукати однодумців:

IMG 9263 e874c

«В нас є сторіночка в Фейсбуці і ми активно рекламуємо проекти, люди роблять перепости. Ми також розказуємо за проект нашим відвідувачам», - повідомила Наталя Хромихіна.

Під час презентації проектів комісія дізнавалася у авторів куди в подальшому буде передано обладнання, та який вклад зробе ініціативна група. Автори наголошували на складнощах з он-лайн голосуванням – тому в деяких проектах більшість голосів передають у паперовій формі.

IMG 9261 bf7d0

Ідею по встановленню дитячого майданчику біля будинку просили підтримати мешканці вул. Полева, 55.

IMG 9258 cc745Презентація відбувалася два дні. В залі були присутні члени комісії, та члени ініціативних груп.

IMG 9269 1a8e9Представниця комунального підприємства Парк культури та відпочинку розказала, що за рахунок проекту "Міце зустрічі - затишний парк" хочуть встановити у парку додаткові лавки біля майбутнього дитячого кафе, яке відкриють в цьому році.

IMG 9270 6ae91В кімнаті психологічного розвантаження в школі №5 хочуть облаштувати сенсорну кімнату.

IMG 9274 beff9Директор школи№10 Наталя Дроздова презентувала проект про заміна світильників. Вона розказала, що батьки дуже підтримують їх ініціативу по участі в проекті, оскільки завдяки проектній діяльності в школі відбувається багато позитивних змін.

IMG 9276 5fbaeЩе один проект, що подали викладачі ЗОШ№10, передбачає закупку сучасних швейних машин. Єдина машинка, яка є в школі зображена на світлині.

IMG 9282 6fbdeПредставник Центральної бібліотеки - автор проекту «Інтернет та комп’ютер в бібліотеку для сліпих» Ніна Захарова розказала, що завдяки цьому комп'ютеру будуть копіювати аудіокниги для людей з вадами зору. Бо паперові книжки вже зносились, а нові надходження не дуже гарної якості - відстань між буквами шрифту Брайля дуже мала. 

В групі сайту у Фейсбуці також можна подивитись пряму трансляцію с презентації Бюджету участі.

Вартість проектів дуже різна від 6000 до 100 тисяч гривень, але кожен чекає на підтримку. Ознайомитись і проголосувати можна за посиланням.