Main menu

IMG 9466 13d56Захід-вистава "Велика мандрівка Святого Миколая" відбулася для діточок з Золотого, Авдіївки, Сіверскьку, Олександра-Калинового. Координатор заходу Максим Потапчук повідомив, що в Бахмуті начальник відділу культури Лариса Андреєва не надала допомоги в організації заходу.

Сама Лариса Миколаївна стверджує, що до відділу культури телефонували військові і пропонували провести концерт для дітей, на якому мали роздавати подарунки, але потім організатори самі попередили, що не приїдуть.

Спочатку до журналістів звернулись представники громадськості по питанню відмови начальника відділу культури від проведення концерту гурту «Друга ріка», ми звернулися за коментарем з цього приводу.

«Ніхто не відмовився, вони не приїхали самі. До нас телефонували військові і пропонували зробити спектакль 15 грудня з подарунками для дітей до Дня Св. Миколая. Ми обговорювали це з заступником - Вікторією Точеною. Хотіли кликати дітей. Потім відмінили, сказали, що немає можливості зібрати подарунки. Більше ніяких звернень не було », - прокоментувала Андрєєва.

На своїй зустрічі з громадськістю в офісі ГО «Бахмут Український» Максим Потапчук заявив, що з приводу організації вистави зверталися як письмово так і телефоном. Але в організації їм фактично відмовили. Детально на відео, що надав нам для публікації керівник ГО «Бахмут Український» Віктор Зіпір.

На прохання прокоментувати як саме начальник Управління культури відмовила в проведенні заходу Потапчук відповів:

«Розмова відбулася за тиждень. Нам не сказали що відмовляють, але допомоги не було надано. На пропозицію провести захід директор Будинку культури порадила звернутися до керівництва. Я і мої колеги дзвонили декілька разів. Як мені здалося вона була в алкогольному сп’янінні. Це був робочий день, я дзвонив зрання. Вона не привіталася навіть, я чув суцільне бурчання. На спробу домовитись вдруге - отримав агресію. Вважаю цю людину не компетентною», - сказав керівник Національної скаутської організації «Пласт» в Краматорську Максим Потапчук.