Main menu

79 4cd6b За ініціативою руху «Сильні громади» на Донеччині створюється мережа ключових агентів змін та лідерів громадської думки. За допомогою спільної платформи планується об’єднати представників громадськості, бізнесу, органів місцевого самоврядування. Через он-лайн платформу можна буде отримувати актуальні дайджести, обмінюватися думками, обговорювати типові проблеми і запрошувати колег на заходи в свою громаду.

«Гугл група - це комунікаційний майданчик для всіх - влади, бізнесу, ЗМІ, громадян. Вона працює за принципом створення тем і написання листів. Основне адміністрування та модерування робимо ми, але у кожного учасника буде змога також відкривати обговорення. В цьому полягає наша перша роль - інформаційна. За допомогою цієї групи люди можуть познайомитися з іншими людьми, обмінятися контактами, реалізовувати разом проекти і вирішувати місцеві проблеми. Крім того, учасники можуть просити в цих листах допомоги про юридичні консультації, в складанні документації, фізичної допомоги - прийти підтримати акцію. Тобто наша друга роль – комунікаційна», - розказує юрист руху «Сильні громади» Наталя Рижкова.

Наразі у 9 містах проекту створені та успішно діють спільноти у мережі Facebook, у яких громадяни ідентифікують проблеми, обговорюють їх, планують заходи з вирішення проблем та залучають відповідальних посадовців та фахівців. Таким чином, у кожній громаді вже напрацьовано практичний та теоретичний досвід, яким учасники мережі можуть обмінятися між собою. В Бахмуті це група в Фейсбуці «Ефективна медицина Бахмута».

З огляду на це, команда руху “Сильні громади” вирішила вивести взаємодію та комунікацію ключових агентів змін та лідерів громадської думки в громадах Донеччини на регіональний рівень, об’єднавши носіїв важливого досвіду через створення регіональної комунікаційної мережі “Будівничі громад”. За допомогою цієї мережі члени зможуть отримувати допомогу і консультації від колег з інших громад та юристів руху “Сильні громади”, об’єднувати зусилля активістів кількох громад для вирішення місцевих проблем, ділитися досвідом з іншими, отримувати актуальну методичну допомогу тощо.

Мережа створена на базі платформи Google-групи, до якої можуть залучатися мешканці, активісти, представники органів влади та місцевого самоврядування, громадських організацій, ЗМІ, бізнесу та інші суб’єкти, які, проявляють активність у життєдіяльності свого міста, регіону та України в цілому.

Якщо ви хочете долучитися до Мережі, просимо заповнити аплікаційну форму та надіслати її нам за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з позначкою «Участь у регіональні мережі “Будівничі громад” (Ваше прізвище)».

Рекомендуємо ознайомитись з кодексом регіональної мережі “Будівничі громад”.