Main menu

55 5ff97Слідство.Інфо оприлюднило інформацію про призначення колишнього начальника  карного розшуку Києва Леоніда Куряти на пост начальника Бахмутської поліції. Оскільки на офіційних сайтах Донецького управління та Бахмутського відділу поліції про призначення немає ніякої інформації, журналісти звернулися за коментарями у відділ Бахмутської поліції, але нас попросили подати письмовий запит. З дозволу наших колег зі Слідства.інфо публікуємо офіційну відповідь Департаменту кадрового забезпечення Національної поліції України, що підтверджує це призначення.

Два роки тому, а саме 4 грудня 2016 року, в селі Княжичі під Києвом під час спецоперації загинули п’ятеро поліцейських. Цією спецоперацією керував начальник карного розшуку Києва Леонід Курята. Після трагедії його звільнили з поліції, а прокуратура оголосила підозру в організації вбивства поліцейських і перевищенні службових повноважень.

 Зараз Куряту призначили на посаду начальника Бахмутської поліції.

51 88215

52 95a5153 89dc8Детальне розслідування цієї трагічної події, яке зробили журналісти "Слідство.Інфо" можна пидивитися за посиланням.