Main menu

6 e78e3Регіональний Форум Кар’єри «Живи та працюй в Україні!» провели з метою орієнтації учнів Донецької області на навчання у місцевих вищих та професійно-технічних навчальних закладах, подальше працевлаштування до українських підприємств і попередження масового виїзду талановитої молоді на навчання та роботу за кордон, стимулювання бізнес-мислення.

Про це повідомляє директор Бахмутського міського центру зайнятості Ірина Лещенко.

Захід відвідали більше 300 учнів бахмутських шкіл. У форумі взяли участь в.о. голови Державної служби  зайнятості Валерій Ярошенко, директор Донецького обласного центру зайнятості Валентина Рибалко, керівництво Донецької обласної державної адміністрації, представники органів місцевого самоврядування.

9 3f61b

Родзинкою заходу стало проведення інтерактивного телемісту, який дозволив молоді поспілкуватися з однолітками, що мешкають у населених пунктів, прилеглих до лінії розмежування: Авдіївка, Очеретино, Мар’їнка, Курахове та Торецьк.

1 f9123
Для дітей були організовані тематичні фотозони, майстер-класи, сектори профорієнтації і підприємництва, проведені презентації навчальних закладів та роботодавців області. Впродовж святкової програми учасників заходу розважали аніматори, вокально-хореографічні і танцювальні колективи області.

«У бізнес секторі підлітки ознайомились з підприємцями, кожен з яких пройшов шлях від безробіття до успішного започаткування власної справи. Експерти з бізнесу Наталія Жищенко, власниця підприємства «Парадігма», яке займається індивідуальним пошиттям, виробництвом шкільної форми, виготовленням вишиванок, одягу та аксесуарів в українському народному стилі, і Олена Рвачова, що створює предмети декору hand-made, розповіли власні історії успіху та надихнули дітей до самозайнятості», - повідомляє Лещенко.

Форум Кар’єри «Живи та працюй в Україні!» був організований Бахмутським міським центром зайнятості за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН) та уряду Польщі.