Main menu

IMG 8832 90897

Одному з порушників, якого затримали на незаконній вирубці лісу пред'явлено підозру за спробу дати хабара поліцейським, що його затримали. Ще один факт по хабарам знаходиться в розробці. Виконуючий обов'язки начальника Бахмутської поліції Ярослав Межений заявив, що відтепер пропонувати хабара поліцейським немає сенсу, бо всі спроби будуть документуватися і каратися.

Про це виконуючий обов'язки Межений розповів вчора на прес-конференції журналістам.

Під час традиційної зустрічі з представниками ЗМІ Бахмута він зупинився на викритті факту незаконної вирубки лісу, додав, що така робота стане регулярною як і боротьба з корупцією у лавах підконтрольної йому установи.

Межений також повідомив, що поліцейські продовжують документувати факти крадіжок в дачних кооперативах «Чернобылец» та «Мичуринец», знайдені підозрювані. Викрито декілька крадіжок гаражів в Соледарі.

Правоохоронець з полегшенням відмітив, що за останні три тижні не було зафіксовано тяжких злочинів і вбивств. Ввечері того ж дня в Бахмуті в крамниці «Діамант» вбили охоронця і викрали коштовності. Розслідування триває, сьогодні ніяких додаткових фактів у прес-службі поки не повідомляють.