Войти
Main menu

IMG 8832 90897

Одному з порушників, якого затримали на незаконній вирубці лісу пред'явлено підозру за спробу дати хабара поліцейським, що його затримали. Ще один факт по хабарам знаходиться в розробці. Виконуючий обов'язки начальника Бахмутської поліції Ярослав Межений заявив, що відтепер пропонувати хабара поліцейським немає сенсу, бо всі спроби будуть документуватися і каратися.

Про це виконуючий обов'язки Межений розповів вчора на прес-конференції журналістам.

Під час традиційної зустрічі з представниками ЗМІ Бахмута він зупинився на викритті факту незаконної вирубки лісу, додав, що така робота стане регулярною як і боротьба з корупцією у лавах підконтрольної йому установи.

Межений також повідомив, що поліцейські продовжують документувати факти крадіжок в дачних кооперативах «Чернобылец» та «Мичуринец», знайдені підозрювані. Викрито декілька крадіжок гаражів в Соледарі.

Правоохоронець з полегшенням відмітив, що за останні три тижні не було зафіксовано тяжких злочинів і вбивств. Ввечері того ж дня в Бахмуті в крамниці «Діамант» вбили охоронця і викрали коштовності. Розслідування триває, сьогодні ніяких додаткових фактів у прес-службі поки не повідомляють.

Комментарии   

+3 #1 хоп 14.11.2018 13:41
Два вопроса и все станет на свои места. На какой машине ездит Ярослав и какая у него зарплата?
Цитировать
0 #2 хопу 19.11.2018 20:56
так посмотри его декларацию: https://public.nazk.gov.ua/declaration/d3b42d52-15f3-439d-b541-7d519f6188b6
Ни машины, ни зпл нормальной, так каких-то 15 тыс в месяц
Цитировать

Добавить комментарий

Комментируя, просто соблюдайте общественную мораль