Main menu

kartinka 15 3891dПід час наступної сесії Бахмутської міськради депутати мають надати Бахмутській стоматологічній поліклініці статус некомерційного комунального підприємства. На сьогодні Міністерство охорони здоров’я ще не визначило гарантований пакет послуг, які будуть надаватися безкоштовно, це мають зробити наприкінці наступного року, тобто ще рік установа буде працювати за рахунок медичної субвенції.

«Для пацієнтів я прогнозую сприятливі умови в 2019-му році. Нам планують збільшити суму на зубопротезування з 300 до 500 тисяч гривень, тобто без черг ми зможемо обслуговувати не тільки донорів та ветеранів війни, але й учасників бойових дій. Після того, як ми отримаємо статус некомерційного комунального підприємства, будемо укладати договір з міською радою на обслуговування мешканців громади. Скільки отримаємо коштів, стільки зможемо надати послуг. В 19-му році за планом МОЗ, ще буде виплачуватися медична субвенція і ми сподіваємося, що нас будуть фінансувати з неї у повному обсязі», - повідомив головний лікар Бахмутської стоматологічної поліклініки Володимир Вітязь.

На рік для фінансування стоматології потрібно 8 мільйонів гривень. В 2019-му році буде визначено, які гарантовані послуги будуть оплачуватися з державного бюджету.

«Проект постанови тільки в розробці, нам навіть чорнетки не показують. Ми розуміємо, що якесь фінансування буде надходити з держбюджету напряму, якесь за рішенням міськради ми будемо отримувати з місцевого бюджету. Ті категорії громадян, за яких нам не будуть надходити кошти, будуть оплачувати послуги за визначеними тарифами», - додав Вітязь.

Тож на наступний рік стоматологія буде працювати в звичайному для мешканців режимі, а з 2020 року мають відбутися зміни, і для персоналу і для клієнтів.