Main menu

42870548 2112733149055366 4419574609473437696 o 4d54bЗа підрахунками, які робилися на платформі animal-id.info за результатами спостережень бахмутських волонтерів на вулицях міста виявлено 672 тварини, з них тільки десять відсотків стерилізовані. Результати цього дослідження за словами його ініціаторів – волонтерів Бахмутського товариства захисту тварин «Лада» важливі для планування стерилізації в програмі гуманного регулювання чисельності безпритульних тварин.  

У підрахунку, яке проходив три дні, взяли участь 11 волонтерів. Частина з них постійно допомагають фізично і матеріально на майданчику, де утримуються безпритульні тварини, були і новачки.

175 c66d3

«Я переїхала до Бахмута з початку війни і не дуже гарно знаю місто. Але вирішила допомогти дівчатам у цій справі і обрала ту ділянку, що залишилась. Мені дістався район дачних ділянок на Західному мікрорайоні і чесно кажучи було трохи лячно, коли мене обступили декілька собак. Але я рада, що не була осторонь і допомогла чим змогла. Нарахувала і сфоткала одинадцять собак. Охоронці сказали, що по дачах їх більше, але ми рахували тих кого побачили», - розказує Ганна Дороніна.

IMG 8216 07aca

За словами члена ГО «Бахмутське товариство захисту тварин «Лада» Катерини Арісой, волонтери слідкували за декількома районами у місті, а потім за формулою координатори платформи animal-id.info рахували загальний результат.

IMG 8207 fa57c

Поділитися враженнями від зустрічей з тваринами волонтери зібралися в кафе, ця зустріч як і форум який буде проходити у цю п’ятницю відбулася в рамках проекту "Проблема бездомних тварин в Бахмуті: обговоримо шляхи вирішення", що реалізовується спільно з Фондом "Бергхоф" (Німеччина), який в партнерстві з миротворчою організацією РАХ (Нідерланди) здійснює проект "Культура діалогу та конструктивна Взаємодія в Україні". Фінансується проект Міністерством закордонних справ Німеччини.

Дізнатись більше про форум по проблемі безпритульних тварин можна на сторіночці події в Фейсбуці. Організатори запрошують всіх зацікавлених осіб.