Main menu

IMG 8235 e2945Частково відремонтований фасад одної з найкрасивіших будівель у центрі Бахмута звертає увагу мешканців. На прохання наших користувачів, ми звернулися за коментарями до генерального директора Державного регіонального геологічного підприємства «Донецьгеологія» Миколи Жикаляка.

Гендиректор державного підприємства пояснив, що будівлю відремонтують частково.

«Люди бачать, що почався ремонт і думають, що в нашій господарчій діяльності відбулися зміни в кращу сторону, вважають, що ремонт робимо за державні кошти. Ні це не так, ремонт робиться за кошти підприємства. Ту частину будівлі в нас займають орендарі – Військова прокуратура і Виконавча служба. Хоча вони платять оренду одну гривню в рік, за рахунок того, що вони оплачують комунальні послуги, ми можемо зекономити і направити кошти на ремонт. Ремонтуємо те крило, оскільки там протікав дах до першого поверху, підтоплювало стіни. Прийшлося частково розбирати і відновлювати кладку. Наймаємо людей і потроху ремонтуємо. На всю будівлю нам не вистачить, робимо що можемо.

 Тут живе занадто багато історії, не можна допустити, щоб будівля розвалилася. Саме в Бахмуті в 1920 році почалася діяльність Українського геологічного комітету. Тому ми маємо зберігати цей форпост на Сході», - пояснив Жикаляк.

IMG 8236 07769

IMG 8234 f2d4c