Main menu

1920x 28a31Родина керуючого заступника Бахмутського пенсійного фонду при загальному доході за два роки -452 тисячі гривень придбала автомобіль за 829 тисяч гривень.   

Голова Донецької обласної державної адміністрації Олександр Куць повідомив про те, що в Бахмутському пенсійному фонді викрили працівників, які вимагали гроші за призначення пенсій.

999 b9ffa

Як повідомляє «Вільне радіо», з посиланням на обласну прокуратуру працівники фонду отримували хабарі по кілька десятків тисяч гривень на день. У двох фігурантів під час обшуку було вилучено 50 тисяч гривень та понад 10 тисяч доларів США.

Ознайомившись з декларацією заступника Бахмутського пенсійного фонду Ірини Овсяннікової, яка безпосередньо займалася напрямком призначення пенсій, за 2016 та 2017 рік, ми знайшли цікаві факти. Її – чоловік Сергій Овсянников, що працює у Державній службі "Бахмутська установа виконання покарань (№6), так тепер називають слідчий ізолятор, нещодавно здав декларацію у зв’язку з суттєвими змінами в майновому стані. Родина Овсянникових придбала автомобіль Mazda CX-5.

46 be328

За два роки загальний дохід родини склав 452 тисячі гривень, вони не отримували подарунків, не мають рахунків у банках і не продавали нерухомість.

Подивились декларацію начальника Бахмутсько-Лиманського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області Євгенії Піскун. Нових авто чи нерухомості не побачили. Декілька разів на рік Євгенія Піскун брала кредити і виплачували на протязі 2017 року.  

42 07299

43 9bde4

44 1d743