Main menu

IMG 1728 3aee5Сьогодні відбулися громадські слухання, на яких мешканці Опитненської сільської ради розглянули пропозицію Бахмутського міського голови що до об’єднання Бахмутської громади. Це перші слухання по Бахмутській громаді, на яких був отриманий позитивний висновок, такі ж слухання мають відбутися ще у Зайцівській, Клинівській, Іванівській та Покровській громаді.

Як повідомила заступник голови Опитненської сільської ради Олена Костюченкова, громадські слухання тривали дві години, було зареєстровано 49 осіб. З Бахмутської міської ради був присутній міський голова Олексій Рева, до якого ставили багато питань по ремонтну інфраструктури, громадському транспорту. Заперечень що до об’єднання не було.  

Після громадських обговорень всі рішення будуть розглянуті на сесіях міських рад. Як повідомляє Бахмутська міська рада такі сесії відбудуться до 10 серпня.

Далі планується передача майна, її планують завершити до початку нового бюджетного року. Нагадаємо, що така процедура вже відбувалась і всі громади дали свою згоду, документи віддали в Донецьку обласну адміністрацію та звідти не отримали дозволу, причина - наявність територій без спільних кордонів. Таким чином процес заморозили на декілька років. Зараз у зв'язку зі зміною законодавства процедуру треба поновити і процес об'єднання буде завершено.

Наша редакція приділяє особливу увагу реформі децентралізації та об’єднанню громад. В минулому році ми спілкувались з мешканцями кожної сільради, які за перспективним планом будуть приєднуватися до Бахмута. Більше прочитати про це і подивитись відео можна за посиланням.