Main menu

бах 3 9f3ccВ Донецькій області поліцейським закупили однострій темно-синього кольору на суму близько одного мільйона гривень, чим забезпечили потребу в одязі на 67%, у взутті на 40%. Але по місту ходять піші патрулі у формі чорного кольору? В редакцію повідомили, що поліцейських примушують купувати однострій чорного кольору, але отримати офіційне підтвердження нам не вдалося. Чи зможуть поліцейські захистити права громадян, якщо не здатні захистити свої права працівника?  

Ці данні ми отримали у відповідь на наш запит до Головного управління Нацполіції. Нам повідомили, що забезпечення одностроєм відбувається в умовах обмеженого фінансування. Такі ж данні надали в поліції у відповідь на запит блогеру, активісту Андрію Ковтуну.

21 d7dd5

Не зрозуміло навіщо була закуплена синя форма, якщо всі ходять у чорній.

тор 3 4228b

совещ 2 95b4e

photo 2018 05 19 11 24 22 f7979

Ми намагалися дізнатись у поліцейських звідки вони беруть форму, але більшість з опитаних просто мовчали. Частина зізнавалася, що збирають форму з того, що можуть купити – окремо звичайна чорна футболка та брюки, відповідно, що хтось купує спецодяг. Але заявити про це назвавши ім’я, ніхто не зголосився. Інформацію про те, що однострій чорного кольору вимагає придбати керівництво ніхто офіційно підтвердити не захотів.  

На відео Андрій Ковтун намагався записати розмову з поліцейськими, під відеозапис поговорити не вийшло.

До речі Бахмутський відділ поліції розпочав конкурсний набір на посаду дільничних офіцерів.