Main menu

1500905012 e380bНорвезька рада у справах біженців спільно з Міністерством закордонних справ Норвегії розпочинає програму підтримки мікро-підприємництва та самозайнятості у Луганській та Донецькій областях (Біловодський, Новопсковський, Троїцький, Попаснянський, Бахмутський, Костянтинівський райони). Дедлайн - 24 червня 2018 року. Умови в матеріалі.

У рамках цієї програми Норвезька рада у справах біженців на конкурсній основі, відбере одержувачів грошових грантів. Сума гранту - до 30 000 грн. для створення, відновлення або розвитку мікро-бізнеса, зокрема, створення робочих місць.

Участь у цій програмі можуть взяти такі категорії громадян:

- Внутрішньо переміщені особи, які постійно проживають на визначеній території, а також

- Місцеві мешканці цього району, які втратили роботу або джерела доходу безпосередньо у зв’язку з конфліктом

- Діючі підприємці (внутрішньо переміщені особи та місцеве населення) в цьому районі, чий бізнес перебуває у процесі відновлення або розширення, якщо такі підприємці збираються відкривати нові робочі місця для зазначених вище категорій і в тому випадку, якщо бізнес відповідає нижченаведеним умовам:

  • • цей бізнес офіційно зареєстрований не раніше січня 2017 р.;
  • • у цьому бізнесі постійно (офіційно та неофіційно) зайняті не більше 2-х співробітників (включаючи самого власника бізнесу);
  • • цей вид бізнесу не належить до таких категорій: роздрібна та оптова торгівля, сільське господарство (за винятком переробки), послуги з перевезень будь-якого характеру, бізнес пов’язаний з ХоРеКа (готелі, ресторани, кафе), медичні послуги;
  • • річний обіг бізнесу не перевищує 300 000.00 грн.
  • • якщо за останні 12 місяців родини претендентів не отримували гуманітарну допомогу на суму понад 18 000 грн від будь-яких інших організацій для початку або відновлення мікро-бізнесу.

Пріоритет буде віддаватися заявкам, отриманим з населених пунктів, що знаходяться у безпосередній близькості до лінії розмежування.

Інформацію про те, як взяти участь у конкурсі можна отримати, зателефонувавши на «гарячу» лінію Норвезької ради у справах біженців 0800 302 007.

Щоб відповісти на пов’язані з проектом питання та надати відповідну додаткову інформацію, в зазначених районах буде проведено низку підготовчих семінарів, куди запрошуються всі особи вищезазначених категорій, які мають ідеї або проекти, пов’язані з організацією власної справи. Інформація про час і місце проведення семінарів буде поширюватися через міські, селищні та сільські ради. Претенденти, які з тієї чи іншої причини не змогли взяти участь у тренінгу, мають можливість самостійно заповнити заявку, звернувшись на «гарячу» лінію, або заповнити її он-лайн за посиланням https://ee.humanitarianresponse.info/x/#5IRevRYB. Заявки та проекти приймаються до 24 червня 2018 року до 24:00.