Main menu

690231017 11eefНа сайті Головного управління ДСНС України у Донецькій області попереджають про надзвичайний рівень пожежної небезпеки. За статистикою саме суха рослинність та сміття частіше за все стає причиною пожеж. Навесні цього року в таких пожежах згоріло вісім будівель. 

“За даними УкрГідрометцентру, з 29 травня по 1 червня 2018 року на більшій частині території Донецької області збережеться надзвичайний рівень пожежної небезпеки - 5 клас”, - йдеться у повідомленні на сайті Головного управління ДСНС України в Донецькій області.

Найчастішою причиною виникнення пожеж, начальник відділу з питань громадського захисту, мобілізаційної й оборонної роботи Бахмутської міськради Андрій Скляренко, назвав загоряння сухої трави, камишу та сміття або по недбалості, або ж умисно.

За весняний період сталося 178 пожеж на території, яку обслуговує 8-й державний пожежно-рятувальний загін Бахмутської ДСНС. З цього числа 127 пожеж виникли в результаті загоряння сміття або сухої рослинності, з них 8 призвели до згорання будівель. Загалом з 1 березня загинуло дві людини, знищена 51 будівля, прямий збиток склав близько мільйона гривень, побічний збиток більше 10 мільйонів.

Для оперативного реагування в Бахмуті під час найнебезпечніших днів працює мобільна група, яка їздить в лісопосадки, на поля і вздовж водойм, щоб максимально швидко зреагувати і погасити полум'я. У разі виявлення загорання, необхідно якомога швидше попередити рятівників, зателефонувавши за номером 101.