Main menu

108451 067eeСьогодні в Бахмуті вже створено 146 ОСББ. Цій процес йде доволі повільними темпами, але він неминучий. Щоб спростити дії та допомогти ініціативним мешканцям багатоквартирних будинків, які взяли відповідальність за власне житло, Бахмутська міська рада розробила детальний покроковий посібник утворення ОСББ.

Процес утворення ОСББ в Бахмуті розпочався ще у 2003 році, коли протягом того року було утворені перші чотири об'єднання. Зараз їх 146 на базі 155 житлових будинків, протягом п'яти місяців 2018 року утворено лише два ОСББ. Порівнюючи кількість створених ОСББ за минулий період, таких було чотири, а за аналогічний період 2016 року - 20.

Щоб спростити роботу ініціативних груп та детальніше розповісти про механізм утворення ОСББ, Бахмутська міська рада розробили посібник, яким може скористатись кожний.

4 54e8e

5 53d5f6 ae5857 76a22Мешканці, які беруть на себе відповідальність за власні будинки, мають переваги перед іншими. Бо можуть скористатись державною програмою "Теплі кредити", іншими пропозиціями від державних та міжнародних донорів. В Бахмуті, починаючи з 2017 року, також діє цільова програма щодо сприяння розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

На офіційному сайті Бахмутської міськради працює окремий розділ для підтримки створених та новостворюваних ОСББ.