Войти
Main menu

Проект положення про проведення конкурсу виносять на розгляд Громадської ради, перше засідання якої в 2018-му році відбудеться 6 лютого, у вівторок о 15.00 у Клубі ветеранів (Міський центр культури та дозвілля, пл.Свободи,1).

Як повідомила начальник відділу внутрішньої політики Світлана Кудрявих основу проекту рішення було розроблено її відділом та юристами міськради. На засіданні міськради документ планують обговорити з громадськістю. За словами Кудрявих в цьому році на фінансування проектів громадськості планують виділити 100 тисяч гривень. Це можуть бути проекти від 5 до 20 тисяч гривень. Одна з умов отримання підтримки з бюджету співфінансування у розмірі 50% від загальної вартості проекту.

Крім цього питання на засіданні Громадської ради буде розглянуто план роботи дорадчого органу на 2018 рік, представник соцстраху розкаже про зміни в законодавстві, а директор «Умвельт-Бахмут» про виконання програми поводження з відходами.

За ініціативи членів Громадської ради буде обговорюватися питання продажу скульптурної композиції «Серце», яка знаходиться на мікрорайоні «Цветмет».

Добавить комментарий

Комментируя, просто соблюдайте общественную мораль