Войти
Main menu

Стипендії розміром близько 1000 гривень будуть отримувати 10 спортсменів, ще 10 призерів Чемпіонатів України та міжнародних змагань отримають стипендії близько 1500 гривень. Цієї сесії суми винагород депутати затвердять в Положенняі про стипендії Бахмутської міськради. Зміни в положення вносять у зв’язку з тим, що за змінами в законодавство суми мають бути встановлені не фіксовані, а пропорційні до прожиткового мінімуму.

Про це повідомив начальник Управління з питань  фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради Віктор Лис.

Так, згідно цього положення стипендії будуть отримувати за 1-3 місця на чемпіонатах України, за 1-6 місця на чемпіонатах Європи, світу Олімпійських параолімпійських ігор - серед  молоді  та дорослих спортсменів у розмірі  70% - 90% від прожиткового мінімуму, тобто 1233 - 1590 гривень щомісячно.

Молодші та старші дівчата та юнаки зможуть отримувати стипендії за 1-6 місця на чемпіонатах Європи, світу 1-3 місця на чемпіонатах України, 1 місця на чемпіонатах області 30%-60% від прожиткового мінімуму, тобто 529 - 1057 гривень щомісячно.

лыс 9755e

«В нас було 76 кандидатів на стипендії. Того року ми надали 24 стипендії, в цьому плануємо надати підтримку 20-ти спортсменам, що відстоювали честь України і міста. Це і спортсмени, що виховувались у наших спортивних школах і ті, хто переїхав до міста з окупованої території. Бюджетом на 2018 рік планували виділити 180 тисяч гривень, але ми за рахунок власних заробітків за надання послуг зможемо підвищити суму до 320 тисяч гривень», - пояснив Лис.

Добавить комментарий

Комментируя, просто соблюдайте общественную мораль