Войти
Main menu

Програма створення та розвитку містобудівного кадастру працює в місті з 2016 року. Основним напрямком на сьогодні є наповнення бази даних інформацією про розташування інженерних мереж. Саме цю інформацію відмовляються надавати Управлінню муніципального розвитку працівники ПАТ «ДТЕК «ДОНЕЦЬКОБЛЕНЕРГО».

Відмову пояснюють тим, что всі кабелі силової напруги та ТП власністю підприємства.  У звіті про створення містобудівного кадастру в 2017 році начальник Управління муніципального розвитку Наталя Отюніна зазначає, що Управління знову звернулося до ПАТ «ДТЕК «ДОНЕЦЬКОБЛЕНЕРГО» відносно необхідності надання інформації про розміщення інженерних мереж, комунікацій та споруд у відповідності до вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №559 «Про містобудівний кадастр».

В той час інші експлуатаційні служби поступово наповнюють базу.

Як зазначається у проекті рішення про стан виконання Програми містобудівного кадастру в 2017 році, станом на 25.12.2017 експлуатаційними службами інженерних мереж м. Бахмут внесено інформацію до бази даних у середньому на 63%, а саме:

- КП «БАХМУТ-ВОДА» – внесено інформацію до бази даних про мережі водопостачання та водовідведення – 92%;

- Артемівське управління по газопостачанню та газифікації – внесено інформацію до бази даних про газові пункти та мережі – 60%;

- ТОВ «БАХМУТ - ЕНЕРГІЯ» – внесено інформацію до бази даних про теплові інженерні мережі  та місцезнаходження котелень – 95%;

- КП «БАХМУТЕЛЕКТРОТРАНС» – внесено інформацію до бази даних про контактні мережі, маршрути руху рухомого складу та ін. – 100%;

- КП «Бахмутська житлова керуюча компанія» – внесено інформацію до бази даних про житловий фонд м. Бахмут – 50%;

- КП «БАХМУТСЬКИЙ КОМБІНАТ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ» – внесено інформацію до бази даних про зовнішнє освітлення та ливневі каналізації – 45%.

  - ПАТ «ДТЕК «ДОНЕЦЬКОБЛЕНЕРГО» не надав інформації про розміщення інженерних мереж, комунікацій та споруд (кабелі силової напруги та ТП).

Комментарии   

0 #1 Craig 27.10.2018 23:13
I have noticed you don't monetize your site, don't waste your traffic, you can earn extra cash every
month. You can use the best adsense alternative for any type of website (they approve all websites),
for more info simply search in gooogle: boorfe's tips monetize your website

Here is my website ... BestTegan: https://FollowKeeley.blogspot.se
Цитировать

Добавить комментарий

Комментируя, просто соблюдайте общественную мораль