Main menu

Ескіз існуючого плану і модель перспективного плану викладена на новому сайті Архітектурного відділу Бахмутської міської ради. Таким чином відділ архітектури планує оприлюднювати необхідну за законом інформацію та оперативно інформувати громадян про свою роботу.

Сайт розроблений у зручному форматі, виглядає привабливо і динамічно.

«Коли встало питання формату у вигляді сторіночки на існуючому сайті чи окремого сайту, ми разом з відділом комп'ютерного забезпечення обрали другий варіант, розуміючи що існуючий сайт Бахмутської міської ради морально і технічно застарів. Хотіли щоб наш сайт давав змогу користувачам у простому вигляді знайомитись з інформацію, виглядав сучасно», - розказав Громадському медіапорталу «Бахмут IN.UA» головний спеціаліст відділу архітектури і містобудування Сергій Мирошниченко.

Прийнятий на останній сесії минулого року Генеральний план, а точніше та його частина, що передбачена законом, надасть користувачу інформацію про перспективу розбудови міста – розміщення житлового фонду і громадського сектору.

Слідкувати за подіями у сфері роботи архітектурного відділу також можна через сторіночку на Фейсбуці.

На сайті у вигляді новин обіцяють виставляти інформацію про громадські обговорення і результати їх проведення. Так сьогодні о 16.00 у Клубі ветеранів Центру культури та дозвілля відбудуться громадські слухання з питання врахування громадських інтересів підчас розроблення проектів містобудівної документації - детальних планів територій по пров.Першотравневий,95 та по вул.Горького,78 для зміни цільового призначення земельної ділянки під будівництво та обслуговування бідівель торгівлі. Запрошуються всі бажаючі.42 b3315