Main menu

Сьогодні перед будівлею міськради волонтери Бахмутського товариства захисту тварин «Лада», благодійники та активна громадськість Бахмута виборювали увагу посадовців у питанні забезпечення стерилізаційного майданчику електрикою та водою, забезпечення роботи програми «Відлов-Стерилізація-Випуск».

В процесі перемовин було досягнуто домовленості про створення робочої групи з питань регулювання чисельності безпритульних тварин, куди на паритетних засадах увійдуть працівники міськради, депутати, волонтери. Електрику на підприємстві відновили ще вночі, після оголошення про акцію, відновити роботу проводки на майданчику, забезпечити подачу води та поміч в опаленні обіцяють розглянути до 7 січня.

Вимоги волонтерів обговорювали під протокол. Всі домовленості були зафіксовані. Вже завтра секретар міськради Світлана Кіщенко обіцяла видати розпорядження міського голови про створення робочої групи для обговорення техзавдання на будівництво притулку та контроль за виконанням міської програми по гуманному регулюванню чисельності безпритульних тварин.

Сьогодні заступник міського голови Федір Федоров вже відвідав майданчик для того, щоб визначити точки підключення на стерилізаційному майданчику. Волонтерам пообіцяли налагодити роботу електропроводки, витрати на електроенергію будуть оплачувати за рахунок комунального підприємства.

В протоколі також зазначили до березня забезпечити навчання відловника з «Комбінату комунальних підприємств», оскільки на сьогодні в місті немає люди, що могла б користуватися відповідним обладнанням та відловлювати агресивних тварин.