Main menu

Приємно коли  в державній установі надають якісний сервіс населенню і однаково дбають про зручність обслуговування громадян з особливими потребами. Сервісні центри МВС нового зразка, які прийшли на заміну старих МРЕВ створили зручні умови для обслуговування людей з інвалідністю.

Відвідавши напередодні територіальний сервісний центр № 1442 РСЦ МВС в Донецькій області, який знаходиться у нашому місті по вул. Ювілейній, 41, ми помітили що зміни в обслуговуванні громадян відбулися лише на краще особливо для громадянам з інвалідністю та пільгових категорій.

Зараз в сервісному центрі МВС можна отримати та замінити посвідчення водія, зареєструвати, перереєструвати та зняти з обліку транспортний засіб, а також отримати довідку про наявність судимості. Однією із категорій відвідувачів закладу є громадяни з особливими потребами – люди з інвалідністю. Для забезпечення прав та надання послуг таким громадянам на рівні з іншими відвідувачами тут передбачено все можливе. Передбачено позачергове обслуговування вказаних категорій громадян.

3 de408На майданчику відведене окреме місце для розташування транспортних засобів відвідувачів з інвалідністю.

5 1 09fabОблаштований зручний пандус та кнопка виклику персоналу.

1 1 1f8daВідведене окреме робоче місце для обслуговування людини в інвалідному візочку, яке облаштоване додатковою стільницею для зручності заповнення документів.