Войти
Main menu

Хоча остаточні результаті виборів по складу ради Званівської об’єднанної територіальної громади ще не відомі, в територіальній комісії зазначили, що з трьох кандидатів мешканці громади підтримали виконуючого обов’язки голови Олександра Білицького.

Про це Громадському медіапорталу «Бахмут IN.UA» повідомив голова Званівської сільської виборчої комісії Олександр Кондратюк.

Підтримка Білицького склала 53% від кількості мешканців, що прийняли участь у виборах. Явка виборців по трьом дільницям склала 68%.

Дати інформацію по складу ради в територіальній комісії обіцяють завтра. Загалом за інформацією Громадянської мережі Опора, кандидатами в депутати до сільської ради було 68 осіб. Кандидатами в депутати Званівської сільської ради зареєструвались 25 самовисуванців представники таких політичних партій: по 14 осіб від «БПП «Солідарність» та ВО «Батьківщина», Аграрна партія України та «Наш край» - 8 та 7 осіб відповідно.

Активний мешканець Званівської громади, член ГО "Чарівні руни"  Андрій Тимчак відмітив, що вибори пройшли за процедурою, порушень громадськість не зафіксувала, були дрібні провокації.

Нагадаємо, що за перспективним планом села Званівка та Верхнекам’янка мали увійти до Сіверської громади, але принципова позиція переселених у 50-ті роки лемків та бойків допомогла їм домогтися створення окремої сільської громади.

Добавить комментарий

Комментируя, просто соблюдайте общественную мораль