Войти
Main menu

ПАТ «Макіївський завод металевих конструкцій» тепер базується в Бахмуті. На тому тижні, на заводі відбувся День відкритих двірей за участю Артемівського центру зайнятості. Для участі в заході були запрошені особи з числа зареєстрованих безробітних, які за своїми професійними компетенціями відповідають профілю підприємства, одна із учасниць по завершенню заходу досягла згоди із роботодавцем щодо працевлаштування на вакансію бухгалтера.

Сьогодні підприємство гостро відчуває потребу у зварниках на автоматичних та напівавтоматичних машинах та слюсарях із складання металевих конструкцій, яким пропонує досить високу заробітну плату, близько 9000 гривень.

ПАТ «Макіївський завод металевих конструкцій» заснований у 1931 році у м. Макіївка та є одним із найстаріших підприємств будівельного комплексу України, проте через військово-політичні обставини підприємство вимушено перемістилося до м. Бахмут, де наразі і здійснює свою діяльність. Профілюючий вид діяльності підприємства - виробництво будівельних металевих конструкцій, каркасів промислового та цивільного призначення, циліндричних вертикальних резервуарів для нафти та нафтопродуктів, хімпродуктів, патоки, води та інших рідин.

DSCF6116 a6d98

DSCF6088 97b8dЗавод у своїй діяльності впроваджує високоефективні технології, які дозволяють підтримувати якісні показники продукції, що випускається, на рівні вимог європейських стандартів.

Підприємство має достатній науково-технічний потенціал для виконання машинобудівних робіт. Штат працівників укомплектований висококваліфікованими фахівцями. Всі топ-менеджери і фахівці мають вищу освіту і володіють великим досвідом роботи в галузі машинобудування.

Відкрила ярмарок заступник директора Артемівського міського центру зайнятості Олена Павлова. Привітавши присутніх Олена представила потенційного роботодавця та проінформувала про поширення нових форм роботи щодо сприяння зайнятості безробітним з використанням  сучасних інновацій, зокрема щодо можливостей дистанційного навчання, зйомки відеорезюме, відео-презентацій роботодавців, відео-вакансій, проведення онлайн-співбесід з роботодавцем, тощо.

Запрошені на підприємство громадяни мали змогу ознайомитись із особливостями виробництва та асортиментом продукції, що виробляється, отримати консультацію щодо умов та системи оплати праці, режиму роботи, та обладнання, на якому здійснюються основні виробничі операції.

DSCF6110 035cb

IMG 20171004 103329 HDR d4e22Практика проведення Днів відкритих дверей на виробництві, започаткована Донецьким обласним центром зайнятості ще у 2015 році, довела, що інформування населення про індустріальний потенціал регіону не тільки формує більш чітке уявлення про підприємства та попит на робочу силу у шукачів роботи, але й посилює зв’язок безпосередньо між службою зайнятості та роботодавцями, що є запорукою довготривалої та плідної співпраці між ними.

Добавить комментарий

Комментируя, просто соблюдайте общественную мораль