Войти
Main menu

В студії Громадського медіапорталу головний лікар Центру первиннної медичної допомоги Світлана Шабаліна. Говоримо про можливості для пацієнтів і лікарів після впровадження нового законодавства, необхідності автономізації медичних закладів і змін у розподілі фінансів.

Навіщо треба обирати сімейного лікаря і що яку вигоду отримаэ громада, якщо медичні заклади зможуть вільно розподіляти кошти і будуть мати можливість надавати платні послуги. Під час ефіру ми також говорили про перехід на електронний реєстр пацієтів і електронні картки в Бахмуті, систему розподілу фінансів, яку передбачає реформа. 

22197888 1900082800256755 1166933472 o 89260

Головний лікар відповіла на питання користувача Фейсбуку Алини Журавльової: 

"Нещодавно була на лікарняному і зіткнулася з таким питанням. дуже великі черги в регістратуру за талонами. дуже велика черга до невропатолога. при цьому, в одній черзі стоять і ті люди, які прийшли на прийом вперше, і ті, які знаходяться на лікарняному і їм призначено черговий визіт до лікаря. при цьому талонів не вистачає. тому люди, які знаходяться на лікарняному, змушені сидіти під кабінетом і чекати, доки пройдуть усі, хто по талонах. і получається, що я після крапельниць на денному стаціонарі змушена півдня сидіти в черзі, щоб потрапити до свого лікаря, замість того, щоб лежати в ліжку. а без черги люди просто не пропускають. вважаю, що це питання слід якось врегулювати на користь хворих. дякую."

На думку Шабаліної створити зручний графік прийому зможе сімейний лікар після того як буде впроваджена єдина електронна система запису пацієнтів. Тоді людину можна буде записувати заздалегідь на зручний час, такі прийми також можуть бути платними, коли відбудеться автономізація медичних закладів - якщо людина не хоче чекати і готова заплатити їй буде надана така можливість.

 

Добавить комментарий

Комментируя, просто соблюдайте общественную мораль