Войти
Main menu

Завтра, 21 вересня, о 16.00 годині, в приміщенні Центральної міської бібліотеці відбудеться лекція на тему «Як вирішити проблему безпритульних тварин?». Поділитись досвідом створення європейського рівня притулку для тварин приїде директор Львівського КП «ЛЕВ» Оксана Кошак. Жінка розкаже, як їм вдалось створити комфортні умови для лікування, стерилізації, вакцинації та тимчасового утримання тварин за гроші громади.

Відкриту лекцію  в рамках реалізації проекту “Ефективне місто” проводять координатори руху «Сильні громади» ГО «Центр UA» та ГО «Студена».

Оксана Кошак розкаже, як у Львові вдається прилаштувати понад 60% безпритульних собак, як підприємство веде активну соціальну кампанію, загальноміську реєстрацію усіх домашніх тварин, як створили перший в Україні центр адопції для тварин.  

Дана проблема актуальна для Бахмуту, бо хоч і в місті розроблена Програма гуманного регулювання чисельності бродячих тварин, на 2016-2020 роки, дійсно займаються тваринами лише волонтери.

Однак, заступник міського голови Федор Федоров, на зустрічі з журналістами «Бахмут IN.UA», розказав, що притулок має бути побудований раніше запланованих строків – у 2018 році.

Тому, повчитись у людей, які вже вміють це робити буду дуже у нагоді.

Вхід на лекції безкоштовний. Всі бажаючі зможуть поставити питання лектору.

21733603 1304727806304405 751878742 o 31be5

 

Добавить комментарий

Комментируя, просто соблюдайте общественную мораль